Жіноче здоров’я

Залізо – один з найбільш необхідних мінералів, для нормального функціонування організму.

БІОФЕЗ – це комплекс речовин, необхідних для жіночого здоров’я і краси

Дієтична добавка при менструації

Особливу потребу в залізі відчувають молоді жінки, так як втрачають його під час щомісячного менструального циклу, крім того, вагітним жінкам потрібно ще більше заліза. Для жінок дефіцит заліза може мати ряд наслідків, однак, багато хто навіть не усвідомлюють цього.

близько 15 мг заліза щомісяця втрачає кожна жінка репродуктивного віку

Причини розвитку дефіциту заліза

Доведено, що железодефицит в десять разів частіше виникає у жінок, ніж у чоловіків, причиною цього є фізіологія жінки, адже в кожному мілілітрі крові, що втрачається міститься 0,5 мг заліза. У репродуктивному віці кожна жінка втрачає в середньому 30 мл крові щомісяця, що дорівнює 15 мг заліза.
Під час менструації жінка щодоби втрачає близько 2,4 мг заліза, проте не кожен організм у стані їх відновити. А при рясних кровотечах можливе виснаження організму, так як може виводитися до 100 мг заліза. Крім того, головний жіночий статевий гормон – естроген погіршує всмоктування заліза.
Нестача заліза дуже негативно позначається як на здоров’я, так і на самопочутті і зовнішньому вигляді жінки.

Погіршення самопочуття характеризується загальною слабкістю, сонливістю, запамороченням, непритомним станом, шумом у вухах, задишкою, посиленим серцебиттям, нервозністю, погіршенням пам’яті і уваги, частими застудами. При дефіциті заліза порушується менструальний цикл.

при дефіциті заліза порушується менструальний цикл

брак заліза сприяє збільшенню ваги

Зовнішні зміни включають в себе посилене випадіння волосся; витончення і ламкість нігтів; блідість, сухість та лущення шкіри.
Крім того, брак заліза в організмі молодої жінки сприяє збільшенню ваги.

Залізо: заповнюємо запаси

Отже, залізо ми отримуємо з їжею, але навіть ті люди, які дотримуються повноцінного і збалансованого харчування, не можуть гарантувати собі захист від анемії. Справа в тому, що захворювання шлунково-кишкового тракту, які є дуже поширеними, призводять до зменшення вироблення кишкових соків, відповідно, їжа недостатньо розщеплюється і організм не отримує необхідну кількість поживних речовин. Таким чином, можна їсти м’ясо кілограмами, і при цьому страждати від анемії. Тому важливо не кількість заліза, що міститься в їжі, а те, яка реальна кількість мікроелемента надходить в організм. За добу в кишечнику може всмоктатися не більш як 2 мг заліза, тоді як для нормального кровотворення людині щодня необхідно 20-30 мг заліза.

Основою лікування залізодефіцитної анемії є вживання препаратів, що містять залізо в легко засвоюваній формі. Це харчові добавки, які постачають в організм іони заліза в достатній кількості. При адекватному лікуванні дефіциту заліза анемія зазвичай зникає через 1-2 місяці.

Карбонільне залізо, що міститься в БІОФЕЗ засвоюється на 69%

Фолієва кислота

для жіночого здоров’я необхідна в будь-якому віці: вона допомагає налагодити менструальний цикл у підлітків і затримує настання менопаузи в зрілому віці, а для жінок репродуктивного віку є просто незамінною, так як полегшує зачаття, сприяє правильному розвитку плода. Можна сказати, що цей вітамін створює в організмі сприятливий гормональний фон, хоча не є гормоном.
Крім того фолієва кислота активізує регенерацію тканин, тому дуже важлива для краси і здоров’я шкіри, волосся і нігтів.

Цинк

міститься у всіх клітинах організму, тому необхідний для його нормальної життєдіяльності. Але особливо важливий він для жіночого здоров’я. Якщо жінка отримує достатню кількість цинку, то у неї практично не спостерігаються симптоми ПМС. Цинк необхідний жінці під час вагітності, щоб підтримувати гормональну рівновагу.
Цинк називають «мінералом краси» і це абсолютно заслужено, адже цей мінерал дбає про красу волосся і нігтів, також він активно бере участь в процесі оновлення клітин шкіри, утворення колагенових волокон, а значить – попереджає ранні зморшки.

БІОФЕЗ = карбонільне залізо + фолієва кислота + цинк

Тепер вам відомо, що необхідно жінці, щоб завжди бути в гарному настрої, бути красивою і здоровою. Корегуйте своє харчування, насолоджуйтеся життям і не забувайте стежити за своїм здоров’ям.